Penziony v Hainzenberg

Ubytování v Hainzenberg v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Hainzenberg. Většina penzionů v Hainzenberg se od hotelů v Hainzenberg liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Hainzenberg.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Haus Ragusa 390W 

Foto: Haus Ragusa 390W
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
0 %

Haus Ragusa 390W is situated in Hainzenberg, 600 metres from Gerlosstein, 4.2 km from Sonnenalmlift, as well as 7 km from Arbiskogel. The accommodation is 8 km from Larchkopflift.


2. Blaserhof 1 

Foto: Blaserhof 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting barbecue facilities, Blaserhof 1 offers accommodation in Hainzenberg, 7 km from Gerlosstein and 10 km from Sonnenalmlift. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home has a TV.


3. Apartment Schragl 3 

Foto: Apartment Schragl 3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Situated 6 km from Gerlosstein and 10 km from Sonnenalmlift, Apartment Schragl 3 offers accommodation set in Hainzenberg. The chalet is 13 km from Arbiskogel. With free WiFi, this chalet provides a TV and a kitchen with dishwasher.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby61 - 65 EUR za noc

4. Pension Gemshorn StarStarStar

Foto: Pension Gemshorn
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
80 %

Pension Gemshorn se nachází v srdci Tyrolska, v malebné vesnici Hainzenberg. V zimě můžete využít bobovou dráhu, která vede hned vedle.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: