Penziony v Hainzenberg

Ubytování v Hainzenberg v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Hainzenberg. Většina penzionů v Hainzenberg se od hotelů v Hainzenberg liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Hainzenberg.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Haus Sonneck 509W 

Foto: Haus Sonneck 509W
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
0 %

Haus Sonneck (509) offers accommodation in Hainzenberg. Innsbruck is 37 km from the property. There is also a kitchen, fitted with a dishwasher. An oven and microwave are also featured, as well as a coffee machine.


2. Haus Ragusa 390W 

Foto: Haus Ragusa 390W
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
0 %

Haus Ragusa (390) is situated in Hainzenberg, 38 km from Innsbruck. Mayrhofen is 6 km away. All units have a seating and dining area. There is also a kitchen, equipped with a dishwasher and oven.


3. Apartment Schragl 3 

Foto: Apartment Schragl 3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Situated 1 km from Gerlosstein and 2 km from Sonnenalmlift, Apartment Schragl 3 offers accommodation set in Hainzenberg. The chalet is 2.7 km from Larchkopflift. With free WiFi, this chalet provides a TV and a kitchen with dishwasher.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby61 - 65 EUR za noc

4. Pension Gemshorn StarStarStar

Foto: Pension Gemshorn
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
75 %

Pension Gemshorn se nachází v srdci Tyrolska, v malebné vesnici Hainzenberg. V zimě můžete využít bobovou dráhu, která vede hned vedle.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: